ОУ "Петко Рачев Славейков" гр. Варна

Родителски срещи

Родителски срещи

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ

18.02. – 26.02.2019 г.

 

ПОНЕДЕЛНИК  – 18.02.2019г.     7. КЛАС      НАЧАЛО: 18,00 ч. Отг.: Светлана Славова

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
7. а Стая 111 Албена Едрева
7. б Стая 112 Милен Котов
7. в Стая 113 Марияна Даскалова
7. г Стая 114 Татяна Тодорова
7. д Стая 115 Виолета Михайлова
7. е Стая 116 Станимирка Савова
  Стая 119 учители – некласни ръководители

 

ВТОРНИК   – 19.02.2019г.         6. КЛАС         НАЧАЛО: 18,00 ч. Отг.: Марияна Стоянова

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
6. а Стая 111 Валентина Иванова
6. б Стая 112 Светломира Кузманова
6. в Стая 113 Иванка Желева
6. г Стая 114 Йорданка Иванова
6. д Стая 115 Розалина Димитрова
6. е Стая 116 Цанка Тодорова
  Стая 119 учители – некласни ръководители

 

СРЯДА   – 20.02.2019г.         5. КЛАС         НАЧАЛО: 18,00 ч. Отг.: Марияна Стоянова

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
5. а Стая 111 Дияна Петрова
5. б Стая 112 Бисерка Алексиева
5. в Стая 113 Дочка Сталева
5. г Стая 114 Стефка Конакчиева
5. д Стая 115 Светлана Найденова
5. е Стая 116 Емилия Илиева
  Стая 119 учители – некласни ръководители

 

ЧЕТВЪРТЪК  – 21.02.2019г.     4. КЛАС      НАЧАЛО: 18,00 ч. Отг.: Светлана Славова

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
4. а Стая 111 Добринка Петкова
4. б Стая 112 Йорданка Тренова
4. в Стая 113 Ивелина Стамболийска
4. г Стая 114 Милена Янчева
4. д Стая 115 Петя Петрова
  Стая 119 учители – некласни ръководители

 

      ПЕТЪК  – 22.02.2019г.     3. КЛАС      НАЧАЛО: 18,00 ч. Отг.: Нели Павлова

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
3. а Стая 111 Пламена Станева
3. б Стая 112 Савина Аспарухова
3. в Стая 113 Таня Николова
3. г Стая 114 Стоянка Дунева
3. д Стая 115 Цветелина Стоянова
  Стая 119 учители – некласни ръководители

    

 ПОНЕДЕЛНИК    – 25.02.2019г.     2. КЛАС      НАЧАЛО: 18,00 ч. Отг.: Нели Павлова

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
2. а Стая 116 Дияна Смилкова
2. б Стая 112 Геновева Иванова
2. в Стая 113 Калинка Янкова
2. г Стая 114 Валентин Симеонов
2. д Стая 115 Керанка Колева
  Стая 119 учители – некласни ръководители

 

    ВТОРНИК                – 26.02.2019г.     1. КЛАС      НАЧАЛО: 18,00 ч.

Паралелка Място на провеждане Класен ръководител
1. а Стая 116 Милена Кирилова
1. б Стая 112 Пламена Пеева
1. в Стая 113 Николай Пеев
1. г Стая 114 Таня Тончева
1. д Стая 115 Кремена Георгиева
  Стая 119 учители – некласни ръководители